Polityka Prywatności

Firma AS przestrzega zapisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. oraz Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002r. Firma AS nie udostępnia danych osobowych ani adresów e-mail klientów osobom i podmiotom trzecim.

Podczas odwiedzin na naszej stronie internetowej automatycznie gromadzone są informacje dotyczące typu przeglądarki internetowej odwiedzającego, adresu IP komputera, typu systemu operacyjnego, czasie wizyty, liczbie obejrzanych stron oraz adresu strony internetowej, z jakiej nastąpiło przekierowanie do adresu strony. Dane statystyczne o ruchu odwiedzających i korzystaniu przez nich z poszczególnych obszarów serwisu, pochodzą również z plików "cookies" (ciasteczek), zapisywanych przez serwer na dyskach twardych odwiedzających. Dane te są zbierane przez zewnętrzne, powszechnie wykorzystywane na rynku systemy internetowe do gromadzenia statystyk odwiedzin stron internetowych.

Korzystanie z niektórych opcji serwisu, jak np. śledzenie aktualnego statusu złożonego zamówienia, jest możliwe tylko po dokonaniu rejestracji. Rejestracja w serwisie jest dobrowolna. Podczas rejestracji klient jest proszony o podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania lub adresu dostawy, adresu e-mail, nr telefonu, a także dowolnie przyjętego hasła. Od momentu rejestracji, każdy następny zakup w sklepie wiąże się z podaniem jedynie loginu (adresu e-mail) i hasła.

Klienci, którzy nie są zarejestrowani, również mogą składać zamówienia. Wówczas przy każdym zakupie będą proszeni o podanie imienia, nazwiska, adresu dostawy oraz nr telefonu. Każdorazowy kontakt klienta za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail wiąże się z wykorzystaniem podanych przez niego danych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Baza danych firmy AS jest chroniona przed dostępem osób i pod trzecich. Dane gromadzone podczas rejestracji lub zakupu są wykorzystane do prawidłowej realizacji zamówień, a także do śledzenia statusu zamówienia i dokonywania w nim zmian na życzenie klienta zanim zostanie wysłane. Klienci zachowują prawo do wglądu, poprawy oraz usunięcia swoich danych z bazy danych firmy AS po zrealizowaniu zamówienia. Czynności tych dokonać można z poziomu strony internetowej sklepu po zalogowaniu lub też poprzez kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem e-maila z pracownikiem działu obsługi klienta.
W przypadku niektórych form płatności, dane klientów mogą być przekazane firmom pośredniczącym w transakcjach płatniczych.

Pracownicy działu obsługi klienta kontaktują się z klientami telefonicznie lub pośrednictwem e-maila.

Podmiot zbierający dane: AS Bogumił Winnicki, ul. Strykowska 177, 91-527 Łódź, NIP: 726-155-43-79


Firma AS zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na stronie internetowej. Wszelkie pytania dotyczące ochrony prywatności powinny być kierowane na adres: biuro@airservice.com.pl

 

 

 

 


Znajdź nas

Skontaktuj się